Průmyslové zdroje

Průmyslové napájecí zdroje jsou napájecí zdroje v kovových krabičkách se svorkovnicí. Jsou dodávány o výkonech od 15W až do 10kW. V této sérii najdete zdroje, které lze zapojovat paralelně, tím je možné dosáhnout výkonu až 9kW, ale také zdroje s programovatelným výstupem a zdroje s více výstupními hladinami. Průmyslové zdroje jsou určeny k zabudování do zařízení a najdou využití v různých aplikacích elektrotechniky. Pomocí držáků DRL a DRP je možné zdroje nižsích výkonu montovat na DIN lištu.

Série G3 jsou napájecí zdroje dodávané s výkonem od 15W do 150W. Tyto zdroje lze dodat s jedním výstupním napětím, dvěma, třemi a také čtyřmi hladinami výstupního napětí. Tyto zdroje jsou odolné vůči vybracím 5G a vůči špičkám vstupního napětí do 300V AC. V zdrojích jsou použity kondenzátory s pracovní teplotou 105°C, což zvyšuje pracovní teplotu zdroje až na 70°C. Proto lze tyto zdroje použít v těch nejnáročnějších podmínkách.

Série PFC jsou napájecí zdroje s výkonem 75W až 3000W. Zdroje jsou vybaveny PFC a některé modely lze dodat s jedním, dvěma, třemi, nebo čtyřmi výstupními napětími. Zdroje série RSP-1500, RSP-2000, RSP-2400, RSP-3000  lze paralelně spojovat a tím zvýšit jejich výkon až do 9000W. Zdroje série SPV jsou vybaveny programovatelným výstupem, který lze měnit v rozmezí 20% až 110% řídícím napětím.

Série USP jsou napájecí zdroje s výkonem 150W až 500W. Zdroje jsou v U profilu se svorkovnicí. Jejich velkou výhodou je nízká 1U výška a chlazení bez ventilátoru.